Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, teakfanér, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 5 lådor, höjd ca 73, 216x45 cm

Bruksslitage, märken på en av dörrarna, nyckel medföljer, hämtas vid utlämningen

761072

2020-04-15