Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Enoks Bod, Gillöga", signerad Roland S, numrerad 94/250, färglitografi, ca 22x65 cm

Gullnad

761073

2020-04-18