Certina herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, länk i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, gravyr
761081
2020-04-22