Certina herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, länk i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, gravyr

761081

2020-04-22