Klädskåp jugend
Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, vitmålat, dörr med fasetterad spegel, inredd med justerbara hyllor, underliggande låda, höjd 199, bredd 92x51 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, senare målning, nyckel finns
761085
2020-04-12