Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 6 lådor, 1900-talets första hälft, blandstil, svarvade knoppar, rotfanér, höjd ca 131, 94x49 xm

Ålders- och bruksrelaterat slitage, repor på ovansida, nyckel saknas

761106

2020-04-15