Väggrelief Kina

Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, trä, Kina, 18/1900-tal, genombruten dekor, ca 85x28 cm

Fragment, sprickor, slitage

761108

2020-04-16