Golvlampa "Lamp Gustaf"

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, "Lamp Gustaf", fotplatta i marmor, gulmetall, för 5 ljuspunkter, etikettmärkt, höjd ca 220 cm

Bruksslitage, repor, märken, SAV garanterar inte funktionen

761113

2020-04-12