Golvlampa Knud Christensen

Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen
Golvlampa Knud Christensen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUD CHRISTENSEN, 1-par golvlampor "701b", 1900-talets mitt, för Elit, Danmark, mässing, etikettmärkt, höjd ca 116, skärmens diameter ca 20 cm

Bruksslitage, repor, slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

761116

2020-04-12