Yrjö Kukkapurro
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, 1 par,"C-Saturnus", Haimi, Finland, glasfiberstommar, klädsel i brun manchester, etikettmärkta, sitshöjd ca 40/36 cm.
Ställvis slitage med fläckar, repor och färgbortfall, mindre hål i klädsel.
761137
2020-04-19