Yrjö Kukkapurro

Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro
Yrjö Kukkapurro

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, 1 par,"C-Saturnus", Haimi, Finland, glasfiberstommar, klädsel i brun manchester, etikettmärkta, sitshöjd ca 40/36 cm.

Ställvis slitage med fläckar, repor och färgbortfall, mindre hål i klädsel.

761137

2020-04-19