Lars Lerin, Fiskebruksinteriör med fisktunnor, akv

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Fiskebruksinteriör med fisktunnor, signerad Lars Lerin, akvarell på papper, 76,5x58,5 cm

761157

2020-05-10