Hertha Bengtsson golvvas
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HERTHA BENGTSSON, golvvas, chamotterat stengods, delvis glaserad, Rörstrand, Sverige, signerad HB, 1900-talets mitt, höjd 38 cm
Kuntoraportti
Framstår i gott skick.
761159
Päivämäärä:
2020-04-13