Hertha Bengtsson golvvas

Hertha Bengtsson golvvas
Hertha Bengtsson golvvas
Hertha Bengtsson golvvas
Hertha Bengtsson golvvas
Hertha Bengtsson golvvas
Hertha Bengtsson golvvas

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HERTHA BENGTSSON, golvvas, chamotterat stengods, delvis glaserad, Rörstrand, Sverige, signerad HB, 1900-talets mitt, höjd 38 cm

Kuntoraportti

Framstår i gott skick.

761159

Päivämäärä:

2020-04-13