Ulla Procopé Valencia kaffeservis med mera
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ULLA PROCOPÉ (1921-1968): kaffeservis med mera, 17 delar, porslin, "Valencia", Arabia, 1970-tal, 11 kaffekoppar med fat, 3 assietter, ljusstake, skärbräda samt medföljande 4 tefat och 2 kaffefat, 1 tekanna med lock (ND 102) höjd 12 cm
Något slitage, skärbräda med hårdare slitage.
761161
2020-04-13