Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med vindruvor, signerad E. Cederberg, olja på pannå, ca 19x23,5 cm
761174
2020-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här