Rökelseställ Kina

Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖKELSESTÄLL, 1 par, stengods, Kina, 1900-talets början, i form av tempellejon (hona och hane), polykromt bemålade, höjd ca 20 cm

Båda med lagningar

761224

2020-04-16