Lambert Werner

Lambert Werner
Lambert Werner
Lambert Werner
Lambert Werner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): "Flores par Los muertos", signerad samt daterad Lambert Werner 1965, blandteknik, ca 43x35 cm

Ett finger löst

761231

2020-04-13