Klubbat för:
4 000 SEK
7 000 SEK
JENNI PORKKA, samtida, "Sky 2", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 9/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm
761241
2020-04-18