Jenni Porkka fotografi

Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi

Klubbat för:

4 000 SEK

7 000 SEK

JENNI PORKKA, samtida, "Sky 2", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 9/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

761241

2020-04-18