Skulptur Kongo

Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Baluba, Kongo, delvis pälsklädd, höjd ca 38 cm

Smärre skador och slitage. Torrsprickor.

761243

2020-04-13