Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PETER JOHANSSON (född 1964): "Malmoe IV", signerad Peter Johansson, numrerad 6/20, färgetsning, bildmått ca 60x53 cm
Zustandsbeschreibung
761268
2020-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner