Peter Johansson etsning

Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PETER JOHANSSON (född 1964): "Malmoe IV", signerad Peter Johansson, numrerad 6/20, färgetsning, bildmått ca 60x53 cm

Zustandsbeschreibung

761268

2020-04-13