Collier odlade pärlor
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COLLIER, 2-radigt, odlade barocka saltvattenspärlor ca 6-6,8 mm, lås, sterlingsilver, dekor med dito pärla samt vita fasettslipade stenar, längd 50 cm
Pärlor med naturliga tillväxtmärken, slitage, ojämnheter och några med skador, lås trasigt
761279
2020-04-19