Collier odlade pärlor

Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER, 2-radigt, odlade barocka saltvattenspärlor ca 6-6,8 mm, lås, sterlingsilver, dekor med dito pärla samt vita fasettslipade stenar, längd 50 cm

Pärlor med naturliga tillväxtmärken, slitage, ojämnheter och några med skador, lås trasigt

761279

2020-04-19