Skandinaviens fiskar

Skandinaviens fiskar
Skandinaviens fiskar
Skandinaviens fiskar
Skandinaviens fiskar
Skandinaviens fiskar
Skandinaviens fiskar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM VON WRIGHT, Skandinaviens fiskar målade efter lefvande exemplar och ritade på sten. hft 1-5 Ekström ca 10 litograferade planscher finns med, Stockholm,1836-38

Boken är utrangerad från Gävle stadsbibliotek

Ej kompletta, har delvis släppt i bindningen, nagg slitage, fläckar

761286

2020-04-17