Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELL, 1900-tal, skuret och bemålat trä, bemålad i vit samt mörkgrön kulör, livbåt, höjd ca 48, längd ca 52 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

Livbåten med endast en åre, smuts, slitage, delar som saknas kan förekomma

761289

2020-04-13