Båtmodell
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅTMODELL, 1900-tal, skuret och bemålat trä, bemålad i vit samt mörkgrön kulör, livbåt, höjd ca 48, längd ca 52 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Livbåten med endast en åre, smuts, slitage, delar som saknas kan förekomma
761289
2020-04-13