Hradil Béla

Hradil Béla
Hradil Béla
Hradil Béla
Hradil Béla
Hradil Béla
Hradil Béla

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÉLA HRADIL (1885-1968): Porträtt av fiskare, signerad Hradil, olja på pannå, ca 38x29 cm

761292

2020-04-26