Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
IKON, Gudsmodern "Ostrobramska" (Our Lady of the Gate of Dawn). Litauen, 1800-talet slut, tempera och olja på pannå, riza, ca 13,5x11 cm
Rizzan med nagg och veck, krackelyr
761293
2020-04-13