Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

IKON, Gudsmodern "Ostrobramska" (Our Lady of the Gate of Dawn). Litauen, 1800-talet slut, tempera och olja på pannå, riza, ca 13,5x11 cm

Rizzan med nagg och veck, krackelyr

761293

2020-04-13