Bertil Vallien skulptur
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta, i form av huvud i en glassfär, på marmorsockel, signerad Kosta Boda B. Vallien, numrerad 7090336, höjd inkl. sockel ca 18, sockelns mått 18x18 cm
Kuntoraportti
761294
Päivämäärä:
2020-04-18