Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta, i form av huvud i en glassfär, på marmorsockel, signerad Kosta Boda B. Vallien, numrerad 7090336, höjd inkl. sockel ca 18, sockelns mått 18x18 cm

Kuntoraportti

761294

Päivämäärä:

2020-04-18