Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABER, 1900-talets första hälft, renässansstil, 5 ljussarmar, höjd ca 51-42 cm

Smärre slitage

761295

2020-04-18