Ikon Grekland

Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, de 3 Kyrkofäderna (Johannes Chrysostomos, Basileios av Cesarea och Gregorios av Naziansos teologen) Grekland, 1800-tal, tempera och olja samt förgyllning på pannå, ca 34x28,5

Bortfall av färg, slitage, retuscher

761297

2020-04-13