Byrå, rokokostil

Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil
Byrå, rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanér i bl a mahogny samt riopalisander, handtag och nyckelplåtar i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 80, 90x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

761304

2020-04-15