Byrå, rokokostil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanér i bl a mahogny samt riopalisander, handtag och nyckelplåtar i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 80, 90x48 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
761304
2020-04-15