Lucio del Pezzo

Lucio del Pezzo
Lucio del Pezzo

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

LUCIO DEL PEZZO (född 1933), surrealistsk komposition, signerad samt numrerad 58/90, grafiskt blad, ca 38x56 cm

761306

2020-04-20