Oidentifierad konstnär litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE VESLÉN (1903-1973), Stående kvinna, signerad samt numrerad 3/50, II état, litografi, ca 22x16 cm

761309

2020-04-20