Klubbat för:
500 EUR
Schätzwert
600 EUR
Beschreibung
AARNE KARIMO (1886-1952) Nybygge, signerad, olja på duk, 138x210 cm
Zustandsbeschreibung
761313
2020-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner