Aarne Karimo oljemålning

Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning
Aarne Karimo oljemålning

Klubbat för:

500 EUR

Schätzwert

600 EUR

Beschreibung

AARNE KARIMO (1886-1952) Nybygge, signerad, olja på duk, 138x210 cm

Zustandsbeschreibung

761313

2020-04-13