Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KINA, 6 dlr, 18/1900-tal, porslin, dekor i emalj, höjder ca 7-20, diameter 7-23 cm

Färgslitage, glsyrmistor, lagning, mindre nagg

761316

2020-04-15