Bordslampa Asea

Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA-Skandia, bordslampa, 1960-tal, skaft i teak, skärm och fot av borstad aluminium, etikettmärkt, höjd ca 52, diameter 35 cm

Smärre repor, fläckar

761319

2020-04-26