Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASEA-Skandia, bordslampa, 1960-tal, skaft i teak, skärm och fot av borstad aluminium, etikettmärkt, höjd ca 52, diameter 35 cm
Smärre repor, fläckar
761319
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här