Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FANNY HJELM (1858-1944): Porträtt, 2 st, inramade teckningar, signerade Fanny Hjelm varav 1 daterad Utö 1928, krita/blandteknik, bladmått ca 49x35 x 44x33 cm
761321
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här