Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, invändigt med 2 hyllor, höjd ca 141, 91x56 cm, nyckel finns
Sprickor, fanerskador, en nyckelskylt skadad
761322
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här