Eva Cederström oljemålning

Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning

Klubbat för:

1 600 EUR

Utropspris

2 000 EUR

EVA CEDERSTRÖM (1909-1995) "Solnedgång", signerad samt daterad 1972, olja på duk, 80x88 cm

761328

2020-04-19