Okänd konstnär porträtt Dorle von Wendt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, porträtt föreställande skådespelare Dorle von Wendt (1909-1990), 1917, signerad ST-LL, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x40 cm

Gulnad fernissa

761349

2020-04-15