Amanda Kjellberg oljemålning

Amanda Kjellberg oljemålning
Amanda Kjellberg oljemålning
Amanda Kjellberg oljemålning
Amanda Kjellberg oljemålning
Amanda Kjellberg oljemålning
Amanda Kjellberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMANDA KJELLBERG (f. 1835): Motiv med kvinna med huvudduk, signerad olja på duk, ca 53x40 cm

761351

2020-04-15