Olle Bonnier

Olle Bonnier
Olle Bonnier

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

OLLE BONNIER (1925-2016): komposition, signerad Bonnier, 94/310, litografi, ca 50x38 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

761352

2020-04-15