Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
OLLE BONNIER (1925-2016): komposition, signerad Bonnier, 94/310, litografi, ca 50x38 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
761352
2020-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner