Gösta Bohm blandteknik 1964
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GÖSTA BOHM (1890-1981), blandteknik, abstrakt komposition, signerad och daterad Gösta Bohm - 64, bildmått ca 44x34,5 cm
Ej examinerad ur ram, en bok, utställningshäfte samt 2 blad med tryck och dedikation medföljer, hämtas vid utlämningen
761356
2020-04-15