Gösta Bohm blandteknik 1964

Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964
Gösta Bohm blandteknik 1964

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981), blandteknik, abstrakt komposition, signerad och daterad Gösta Bohm - 64, bildmått ca 44x34,5 cm

Ej examinerad ur ram, en bok, utställningshäfte samt 2 blad med tryck och dedikation medföljer, hämtas vid utlämningen

761356

2020-04-15