Emil Zoir oljemålning

Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ZOIR (1861-1936), kofösare, signerad Zoir, akvarell, 58x40 cm

Ej examinerad ur ram

761370

2020-04-15