Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, bronserad samt förgylld dekor, krön i pastellage, avtagbar ljusarm i mässing för 2 ljus, mått ca 70x48 cm

Åldersrelaterat slitage, pastellage med spricka,

761373

2020-04-15