Sideboard USA Basset furniture

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-tal, Basset Furniture, USA, stomme i mahogny, centralt med skåpdörrar med bakomvarande lådor, flankerat av 3 lådor, detaljer i mässing, överdel med dubbla speglar, sideboardets höjd ca 76,183x48, spegels mått 118x107, total höjd med spegel 185 cm

Bruksslitage

761378

2020-04-16