Jean-Luc Poivret olja på pannå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN-LUC POIVRET (född 1950): "L´etang", signerad och daterad -83, olja på pannå, 64x105 cm

PROVENIENS: Galleri Ressle, Stockholm

761380

2020-04-15