Kamerastativ Linhof

Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof
Kamerastativ Linhof

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KAMERASTATIV, 2 st, 1900-talets mitt, metall, Linhof, märkta West germany, tre utfällbara ben, höj och sänkbara, höjd ihopfällda ca 90 resp. 70 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

761389

2020-04-15