Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KAMERASTATIV, 2 st, 1900-talets mitt, metall, Linhof, märkta West germany, tre utfällbara ben, höj och sänkbara, höjd ihopfällda ca 90 resp. 70 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
761389
2020-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner