Brandskåp LME
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BRANDSKÅP, samt larmknapp, tidigt 1900-tal, med telefon, hölje i målat järn märkt LME samt larmknappen, Tjeders Malmköping, mått ca 33 x 23 x 16 cm
Ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
761390
2020-04-15