Bordslampor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets senare hälft, mässing, resp. mässing och porslin, höjd ca 44 resp. 20 cm inkl. fattning
Bruksslitage, utan skärmar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
761391
2020-04-15