Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets senare hälft, mässing, resp. mässing och porslin, höjd ca 44 resp. 20 cm inkl. fattning

Bruksslitage, utan skärmar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

761391

2020-04-15