Golvur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1700/1800-tal, urtavlan signerad Christian Ipsen, höljet senare ådrat med bronserade detaljer, lod, nycklar samt pendel medföljer höjd ca 210 samt 42x22 cm
Funktionen garanteras ej, rneoverad, bruks och åldersrelaterat slitage
761394
2020-04-16